top of page

קורס בניית ציפורניים - 20 שיעורים

שיעורי העשרה עם אנשי מקצוע מובילים:

✔️ שיעור מניקור

✔️ שיעור שיווק וליווי עסקי

✔️ שיעור פתיחת תיק ואחריות מקצועית

משך הקורס 20 שיעורים (80 שעות)


החומר העיוני אותו נלמד במהלך הקורס

✔️ אנטומיה של כף היד ומבנה הציפורן!

✔️ מחלות ציפורניים ודרכי הטיפול!

✔️ חיטוי, עיקור והשמדת חיידקים!

✔️ קשיים בתהליך עבודה והתמודדות!

✔️ הכרת חומרים, מכשור וציוד נלווה!

 

הקורס כולל:
תיק וערכת עבודה מקצועית ועשירה.

ניסיון מעשי אותו תצברו במהלך הקורס:

✔️ הדבקה אמריקאית!

✔️ בנייה באקריל!

✔️ בנייה בתבניות ובנייה הפוכה!

✔️ הארכת מבנה!

✔️ בנייה בטבילה!

✔️ בנייה משולבת!

✔️ בנייה בג'ל, לק ג'ל ופולי ג'ל!

✔️ טכניקות: שפיץ, מניפה, פרנץ' קבוע ועוד.

✔️ קישוטים עם מכחול וחותמות.

בוגרות הקורסים משתפות בתהליך:

 • האם צריך להשקיע בנוסף בציוד?
  הקורס כולל ערכה! כבר מהשיעורים הראשונים בקורס מקבלים ערכה מקיפה עם מכשור מקצועי, כלים וחומרים לעבודה שישמשו אותך גם המהלך הקורס והשיעורים וגם בעבודה מהבית מול לקוחות. המטרה שלנו שהערכה תייצר לך מקסימום התנסות גם בין השיעורים בבית על מודליסטיות כדי שכל שיעור נוכל יחד לעבור על ההתקדמות שלך ותצברי עוד ניסיון.
 • מאיזה גיל אפשר להתחיל ללמוד?
  טווח הגילאים בכל מחזור מאוד רחב ולרוב נע בין 14 עד 70, אבל לפני מאפיין הגיל מאוד חשובה הבגרות והגישה המקצועית. עד גיל 18, יש צורך בהיכרות משותפת לפחות עם אחד ההורים בפגישה אישית בכתובתינו, בזום או טלפונית כדי לוודא שכולם שותפים להחלטה. אין יותר כיף מכיתה של תלמידות בכל הגילאים: תיכון, סטודנטיות, אמהות ואפילו סבתות לנכדים שבאות ללמוד יחד ויוצרות אחווה ותמיכה בתהליך למידה משותפת.
 • מה קורה לפני או אחרי השיעור, יש עזרה?
  חד משמעית, כן! כבר בתחילת הקורס נפתחת קבוצת וואטסאפ של המחזור שלך יחד עם המדריכות (כן יש יותר מאחת), ושם בעצם מתקיים ליווי שבין השיעורים, מענה לשאלות וזמינות. זה לא נגמר בזה... בסיום הקורס, הינך מצטרפת לקבוצת וואטסאפ של כל בוגרות האקדמיה ואפשר לחלוק, להתייעץ ולשתף כל הזמן, ללמוד וללמוד מאחרות עם המון ניסיון ותמיכה מהסביבה (כן, גם המדריכות שם). בנוסף מידי חודש יתקיים לייב בזום לתמיכה ומעקב התקדמות וקשר אישי איתך!
 • למה הקורס נמשך 20 שיעורים?
  בגלל שהלימודים מקיפים וכוללים היכרות והתנסות בכל החומרים לבניית ציפורניים: לק ג'ל, פוליג'ל ואקריל. ולצד החומרים פרקטיקה וצבירת מיומנות רבה על לקוחות בזמן אמת, אנחנו שואפים לתוצאות וסטנדרטים איכותיים, וכדי להגיע לזה דרושה סבלנות, זמן ותרגול רב שקשה מאוד לקבל במספר בודד של מפגשים. ביטחון וערך עצמי, טכניקה מקצועית ותיק עבודות אלה הדגשים העיקריים שאנחנו מתעקשים עליהם ומבטיחים שגם בתום הלימודים הם אלה שינחו אתכן להצלחות בקריירה.
 • אם אין לי מודליסטיות לכל השיעורים?
  במיוחד בקורסים בניית ציפורניים וקורס פדיקור רפואי אנחנו דואגים לסדר לכל אחד ואחת מודליסטיות לכל שיעור וכל התנסות מעשית! אין צורך לחשוש ולגמרי ברור שלא ניתן למצוא לקוחה שתתנדב כל שבוע לשיעור אצלך. חוץ מזה אנחנו גם מעדיפים שהראש שלך יהיה עסוק בלמידה ולא בחיפושים ודאגות מיותרות...
 • האם המקצוע מתאים גם לבנים?
  לגמרי! היום יש יותר ויותר בנים וגברים שלומדים את התחום והמקצוע (כן יש לנו תלמידים שסיימו בגאווה רבה!). בחו"ל זה היה מקובל עוד לפני שהתחיל להיות נפוץ בישראל, אבל כיום ישנם מספר רב של גברים מצליחים בתחחום (יש אפילו ממש מעולים!) וזוגות רבים מחליטים לפתוח בקריירה משותפת.
השארת פרטים
השארת פרטים

בוא/י נכיר!

קורסים נוספים מומולצים באקדמיה

bottom of page