top of page

קורס הלחמת ריסים קלאסי + ווליום (נפח)

הלחמת ריסים, טכניקה פורצת דרך המאפשרת לכל אישה ליהנות מריסים ארוכים, עבים ומלאים ללא צורך במסקרה. 

בעבר, בכדי להאריך ריסים נהגו להדביק בחתיכה אחת או בקבוצות של שלישיות, ההדבקה נעשתה בדבק המחזיק ליום אחד והסרתו נעשתה במסיר איפור רגיל. במידה והיו מעוניינים בהדבקת ריסים למראה טבעי ולזמן ממושך יותר לא היה פתרון.

בשיטה החדשה המכונה הלחמת ריסים או בניית ריסים , הריסים עשויים מסיבים סינטטיים ומודבקים לריס הטבעי אחד על אחד בדבק מיוחד. ריסים אלו פותחו בטכנולוגיה מתקדמת היוצרת ריסים עגולים וקלים במשקלם. ייחוד זה יוצר מראה ריסים טבעי ואמתי ללא צורך במעגל ריסים. כיום, הדבק בו משתמשים עמיד וחזק יותר ומוסר באמצעות חומר מיוחד.  

כיוון שהדבקת הריסים אינה מתבצעת ישירות על עור העפעף אלא על הריסים הטבעיים, הדבק אינו בא במגע עם העור, ואין חשש לבצע את ההדבקה לכל אחת. התהליך אינו כרוך בכאב ואינו גורם נזק לריסים הטבעיים.

נשים רבות אף מוצאות אותו מרגיע. הריסים מגיעים באורכים ועוביים שונים על כן, הארכת ריסים מאפשרת ליצור מראה טבעי או מראה דרמטי המושך תשומת לב, על פי רצונה של הלקוחה. הריסים מחזיקים בין 3-4 שבועות בהתאם להצמדות להנחיות התחזוקה.


קורס הלחמת ריסים באקדמיה ליאור אבשלום – למי מתאים?


קורס הלחמת ריסים מיועד למעוניינים לרכוש מקצוע ריווחי בזמן קצר ולמעוניינים להתפתח בתחום הקוסמטיקה, הטיפוח והיופי (מגיל 18 ומעלה).

קורס הלחמת ריסים באקדמיה ליאור אבשלום – מורים מקצועיים


קורס הלחמת ריסים בסטודיו L נתניה בהנהלת ליאור אבשלום, מועבר על ידי מורים מקצועיים ומוסמכים, בעלי שם, וותק וניסיון של שנים רבות.


קורס הלחמת ריסים באקדמיה ליאור אבשלום –  משך הקורס

 

משך קורס הלחמת הוא 2 מפגשים, כל מפגש 3 שעות, מסלול הקורס בוקר או ערב על פי דרישה.

 

קורס הלחמת ריסים באקדמיה ליאור אבשלום  – מה כולל הקורס?

קורס הלחמת ריסים כולל ערכת עבודה מקצועית ועשירה: סוגים שונים של ריסים, פינצטה, מספריים ודבק ריסים. בנוסף, מאחר והסטודיו משמש גם כמרכז שיווק למקצועיות תהינו כתלמידים מהנחה קבועה ברכישת מוצרים נלווים.


קורס הלחמת ריסים באקדמיה ליאור אבשלום – החומר העיוני אותו נלמד במהלך הקורס


בקורס הלחמת ריסים תלמדו מבוא לתחום הלחמת ריסים, מבנה הפנים והעיניים, התאמת הריסים ללקוחה, מילוי ריסים ותיקון טעויות, עבודה עם ריסים דלילים, מבנה השערה ומחזור הגידול שלה ושיטות שונות לעיצוב, מילוי והלחמת ריסים.

קורס הלחמת ריסים באקדמיה ליאור אבשלום – למה לבחור דווקא בנו?

 

קורס  הלחמת ריסים בסטודיו L נתניה, הינו ברמה המקצועית והגבוהה ביותר, מועבר באמצעות שיטת לימודים ייחודית, מקיפה ויסודית הכוללת שיווק נכון ועבודה מול לקוחות בזמן אמת.

בסטודיו L נתניה, אנו מספקים ידע רב וכלים בהלחמת ריסים בנוסף, התמודדות עם רצונות שונים של הלקוחות, מילוי הלחמת ריסים, התאמה מושלמת של הריסים ללקוחה. בנוסף, קורס הלחמת ריסים נערך בקבוצות קטנות מה שמאפשר יחס אישי וליווי צמוד של כל אחד מהתלמידים וכולל תרגול מעשי על מודליסטיות.

 

קורס הלחמת ריסים באקדמיה ליאור אבשלום – איך נרשמים?

 

רגע לפני שאתם נרשמים, אנו שמחים ומודים לכם באופן אישי שבחרתם ללמוד אצלנו קורס הלחמת ריסים ולהצטרף לאלפי התלמידים המקצועיים בתחום. 

 

השלב הבא, קביעת פגישת ייעוץ עם יועצת הקורסים שלנו אשר תעדכן אתכם במועד הפתיחה הקרוב, מסלול הקורס (בוקר או ערב) עלויות ודרכי התשלום (כל זאת בתנאי שנותר מקום פנוי בקורס הקרוב, במידה ולא, תעדכן אתכם על מועד הפתיחה הבא).

 

בנוסף, אתם יותר ממוזמנים במהלך הייעוץ להיכנס אל כיתת הלימוד המרווחת שלנו (רצוי במהלך שיעור בכדי להתרשם בזמן אמת) הכוללת עמדה אישית לכל נרשם, טלוויזיה ענקית המשמשת את המורים לצורכי הדגמה, מיטב המכשור והציוד הנלווה.

 

לאחר הייעוץ, הסיור ומשהחלטתם להירשם (במידה ונותר מקום פנוי) לקורס הלחמת ריסים, תמלאו טופס הרשמה סטנדרטי המבטיח את מקומכם בקורס הקרוב או הבא בנוסף, תשלמו עשרה אחוז מעלות הקורס (יעודכן במהלך פגישת הייעוץ) או את כל הסכום מראש לבחירתכם. 

 

ביום פתיחת קורס הלחמת ריסים, תגיעו מעט יותר מוקדם וזאת בכדי לסגור את יתרת התשלום בעבור הקורס המדובר (במידה ולא תשולם היתרה במלואה בדרכי התשלום השונות לא תוכלו לקחת חלק פעיל בקורס).

לפרטים נוספים ובדיקת התאמה

bottom of page