top of page
Eyebrow Threading

עיצוב גבות​

שאלת המריטה או הגזירה של הגבות היא שאלה שמעסיקה לא מעט נשים, גברים ואנשי מקצוע. מבנה גבות שאינו מתאים למבנה הפנים עלול לגרום עוול רציני כגון הבעת פנים עייפה, כועסת או מופתעת.
גבות מעוצבות בהתאמה נכונה, יחמיאו ויוסיפו מאד למראה הכללי. על כן, מומלץ לבצע עיצוב גבות רק אצל אנשי מקצוע המתמחים בעיצוב וסידור גבות.

עיצוב ג
בות - התאמה אישית 
כשמדובר בגבות, לאופנה החולפת יש השפעה מסוימת, אך משמעותית יותר ההתאמה הספציפית לכל אחת ואחד, גבות שיחמיאו מאוד לאחת עלולות להראות מזעזעות על אחרת. את עיצוב הגבות מומלץ לבצע יום לפני אירוע חשוב ולא באותו היום, כיוון שלאחריו עלולה להופיע אדמומיות בעור שנעלמת (לרוב, תוך מספר שעות(. הזמן האידיאלי לעיצוב עבור הלקוחות שמעצבות את הגבות בבית הוא לאחר המקלחת, שכן אז נקבוביות העור מתרחבות מהחום והשיער נתלש בקלות.


עיצוב גבות בפינצטה

השיטה המוכרת והמייסרת, הפינצטה זמינה ומפתה את בנות העשרה להשתמש בה. התוצאות? הרסניות! נשים בוגרות רבות מקוננות על כך ש"לא הייתי צריכה לגעת בגבות שלי" ובצדק. זוהי הסיבה הנפוצה להופעתן של קרחות בגבה. רק ליאור אבשלום, המתמחה בעיצוב ומריטת גבות תדע לתפעל את הפינצטה מבלי לגרום לנזקים עתידיים ותמנע גדילת שערות הגבה. אם נבחר למרוט או לגזור, בסופו של דבר הפינצטה היא זו שתעניק לנו את עיצוב הגבות ולכן, היא כלי חיוני עבורנו. יש לתת את הדעת על רמת הפינצטה, ככל שתהיה איכותית יותר, היא תסיר בקלות שערה בודדת, או קבוצת שיער ותמנע כאב וזמן. טיפ לתחזוקת הפינצטה - לאחר שימוש רב, קצוות הפינצטה נשחקים ויש להחליפה או לחדד הקצוות. בשוק קיים מבחר של פינצטות: עם קצוות שטוחים, צרים או אלכסוניים.

עיצוב גבות בשעווה

היתרון העיקרי בשימוש בשעווה הוא שניתן להסיר קבוצת שיער גדולה בבת אחת, מה שיתאים במיוחד לבעלות שיער גבות עבה במיוחד ואפילו לגברים שרוצים להסיר את השיער שבין הגבות (שתמיד נדמה כאילו הפך את שתי הגבות לאחת). בשוק קיימים שני סוגי שעוות: שעווה קרה ושעווה חמה. מורחים את החומר על השיער, השיער נדבק לשעווה ונתלש עם הסרתה. ליאור אבשלום ממליצה על השעווה החמה, היא קלה לשימוש באזורים קטנים וכך ניתן לדייק יותר. יתרון נוסף וחשוב של שימוש בשעווה הוא שהשיער יצמח רק לאחר 3-4 שבועות ויהפוך עם הזמן לדק, בהיר יותר ואף ילך ויתדלדל. כמובן שניתן לנקות את השיער המיותר בשעווה ולאחר מכן לעבור לעיצוב בעזרת פינצטה.

עיצוב גבות בגזירה

כיום, נהוגה התערבות מספריים בכל שיטות עיצוב הגבות. מטרת הגזירה היא מראה עדכני, נקי ואסתטי. הגזירה מיועדת לאותן שערות ארוכות, המזדקרות מעל לשאר. אני ממליצה להתחיל בגזירה, טרום עיצוב הגבות, בכדי שניתן יהיה לראות את קו הגבה. יש לסרק את שיער הגבות מעלה (בזנב הגבה לסרק למטה), ולגזור מעט מהאורך, שערה אחר שערה. לגברים, ליאור אבשלום ממליצה על גזירה קלה כדי להשיג את המראה הרצוי.

עיצוב גבות בשבלונות - הידעתם?

עוד בימי מצרים העתיקה השתמשו בשבלונות לגבות. השבלונות נוחות מאד לעבודה ומוודאות כי שתי הגבות תהיינה זהות והתוצאה תהיה מדויקת. הן קיימות במספר צורות, ולאחר שנבחרה הצורה המתאימה ביותר, מניחים את השבלונה על הגבה, מסמנים, מורטים לפי הסימון או שמשלימים את החסר בעזרת איפור. את השבלונות ניתן לשלב בכל שיטת עבודה.

הטיפ של ליאור אבשלום
רוצים להבטיח שהגבות תשארנה במקומן למשך שעות?! השתמשו במסקרה שקופה וסרקו עמה את הגבות כלפי מעלה, לאחר שהמסקרה תתייבש, מובטח כי הגבות לא תזוזנה ממקומן.
 
עיצוב גבות? רק במרכז לטיפולי יופי ואסתטיקה ליאור אבשלום! לפרטים נוספים והזמנת תורים חייגו עכשיו - 09-7736660/054-8700008

bottom of page