עיצוב גבות

שאלת המריטה או הגזירה של הגבות היא שאלה שמעסיקה לא מעט נשים, גברים ואנשי מקצוע. מבנה גבות שאינו מתאים למבנה הפנים עלול לגרום עוול רציני כגון הבעת פנים עייפה, כועסת או מופתעת.
 
גבות מעוצבות בהתאמה נכונה, יחמיאו ויוסיפו מאד למראה הכללי. על כן, מומלץ לבצע עיצוב גבות רק אצל אנשי מקצוע המתמחים בעיצוב וסידור גבות.


עיצוב גבות בנתניה - התאמה אישית 

כשמדובר בגבות, לאופנה החולפת יש השפעה מסוימת, אך משמעותית יותר ההתאמה הספציפית לכל אחת ואחד, גבות שיחמיאו מאוד לאחת עלולות להראות מזעזעות על אחרת. את עיצוב הגבות מומלץ לבצע יום לפני אירוע חשוב ולא באותו היום, כיוון שלאחריו עלולה להופיע אדמומיות בעור שנעלמת (לרוב, תוך מספר שעות(. הזמן האידיאלי לעיצוב עבור הלקוחות שמעצבות את הגבות בבית הוא לאחר המקלחת, שכן אז נקבוביות העור מתרחבות מהחום והשיער נתלש בקלות.

עיצוב גבות בנתניה – שיטות לעיצוב גבות

עיצוב גבות בפינצטה - השיטה המוכרת והמייסרת, הפינצטה זמינה ומפתה את בנות העשרה להשתמש בה. התוצאות? הרסניות! נשים בוגרות רבות מקוננות על כך ש"לא הייתי צריכה לגעת בגבות שלי" ובצדק. זוהי הסיבה הנפוצה להופעתן של קרחות בגבה. רק ליאור אבשלום, המתמחה בעיצוב ומריטת גבות תדע לתפעל את הפינצטה מבלי לגרום לנזקים עתידיים ותמנע גדילת שערות הגבה. אם נבחר למרוט או לגזור, בסופו של דבר הפינצטה היא זו שתעניק לנו את עיצוב הגבות ולכן, היא כלי חיוני עבורנו. יש לתת את הדעת על רמת הפינצטה, ככל שתהיה איכותית יותר, היא תסיר בקלות שערה בודדת, או קבוצת שיער ותמנע כאב וזמן. טיפ לתחזוקת הפינצטה - לאחר שימוש רב, קצוות הפינצטה נשחקים ויש להחליפה או לחדד הקצוות. בשוק קיים מבחר של פינצטות: עם קצוות שטוחים, צרים או אלכסוניים.

עיצוב גבות בשעווה - היתרון העיקרי בשימוש בשעווה הוא שניתן להסיר קבוצת שיער גדולה בבת אחת, מה שיתאים במיוחד לבעלות שיער גבות עבה במיוחד ואפילו לגברים שרוצים להסיר את השיער שבין הגבות (שתמיד נדמה כאילו הפך את שתי הגבות לאחת). בשוק קיימים שני סוגי שעוות: שעווה קרה ושעווה חמה. מורחים את החומר על השיער, השיער נדבק לשעווה ונתלש עם הסרתה. ליאור אבשלום ממליצה על השעווה החמה, היא קלה לשימוש באזורים קטנים וכך ניתן לדייק יותר. יתרון נוסף וחשוב של שימוש בשעווה הוא שהשיער יצמח רק לאחר 3-4 שבועות ויהפוך עם הזמן לדק, בהיר יותר ואף ילך ויתדלדל. כמובן שניתן לנקות את השיער המיותר בשעווה ולאחר מכן לעבור לעיצוב בעזרת פינצטה.

עיצוב גבות בגזירה - כיום, נהוגה התערבות מספריים בכל שיטות עיצוב הגבות. מטרת הגזירה היא מראה עדכני, נקי ואסתטי. הגזירה מיועדת לאותן שערות ארוכות, המזדקרות מעל לשאר. אני ממליצה להתחיל בגזירה, טרום עיצוב הגבות, בכדי שניתן יהיה לראות את קו הגבה. יש לסרק את שיער הגבות מעלה (בזנב הגבה לסרק למטה), ולגזור מעט מהאורך, שערה אחר שערה. לגברים, ליאור אבשלום ממליצה על גזירה קלה כדי להשיג את המראה הרצוי.

עיצוב גבות בשבלונות - הידעתם? עוד בימי מצרים העתיקה השתמשו בשבלונות לגבות. השבלונות נוחות מאד לעבודה ומוודאות כי שתי הגבות תהיינה זהות והתוצאה תהיה מדויקת. הן קיימות במספר צורות, ולאחר שנבחרה הצורה המתאימה ביותר, מניחים את השבלונה על הגבה, מסמנים, מורטים לפי הסימון או שמשלימים את החסר בעזרת איפור. את השבלונות ניתן לשלב בכל שיטת עבודה.

עיצוב גבות בנתניה - הטיפ של ליאור אבשלום

רוצים להבטיח שהגבות תשארנה במקומן למשך שעות?! השתמשו במסקרה שקופה וסרקו עמה את הגבות כלפי מעלה, לאחר שהמסקרה תתייבש, מובטח כי הגבות לא תזוזנה ממקומן.
 

עיצוב גבות? רק במרכז לטיפולי יופי ואסתטיקה ליאור אבשלום! לפרטים נוספים והזמנת תורים חייגו עכשיו - 09-7736660/054-8700008

ליאור אבשלום מרכז טיפולי יופי ואקדמיה

צרו איתנו קשר

הנוטע 10, נתניה

studiol10@walla.co.il​

09-7736660

לכל שאלה, השאירו פרטים ונחזור בהקדם

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It's easy.

09:00 - 19:00

09:00 - 19:00

09:00-19:00

09:00-19:00

09:00-19:00

09:00 - 19:00

מרכז טיפולי יופי ואקדמיה ליאור אבשלום, השוכן ברח' הנוטע 10 בנתניה, הוקם בשנת 2001 על ידי ליאור אבשלום, ומשמש מאז כבית אקדמיה מוביל בתחומו ללימודי מקצועות היופי והטיפוח. 

 

במרכז ניתן ללמוד מגוון קורסים מקצועיים בטכניקות טיפול מהמתקדמות בתחום, ובהדרכה וליווי צמוד של המורים הטובים והמקצועיים ביותר - מורים בעלי שם, וותק וניסיון של שנים. 

לבוגרי הקורס המקצועי בהצלחה תינתן תעודת גמר (לקורסים בניית ציפורניים ופדיקור מניקור, תינתן בנוסף תעודה של משרד התמ"ת).

ראשון 

שני

שלישי

רביעי

חמישי

שישי

Created by Trafix 2020