הסרת קעקועים

לא מעט פעמים במהלך החיים אנו לוקחים החלטות, נוקטים בפעולות אשר לשנים מרגישות לנו כשגויות או מיותרות. בכל הנוגע לקעקועים/איפור קבוע אשר הרגישו לנו הכרחיים בעבר או בצעירותינו, לא בהכרח נחוצים לנו בבגרותנו. 

במרכז לטיפולי יופי ואקדמיה ליאור אבשלום השוכן ברחוב הנוטע 10, יש לנו את הפתרון המושלם עבורכם - הסרת קעקועים כהים, צבעוניים ולא רצויים באמצעות מכשיר הלייזר המוביל והמהפכני בבטחה, ללא כאבים וללא סימנים בתוך 4-10 טיפולים בלבד!


הסרת קעקועים בנתניה - איך זה עובד?

מכשיר הלייזר להסרת קעקועים מקרין הבזקי אור בעצמת אור גבוה ובאורכי גל שונים, האור חודר אל הרקמה ונספג על ידי הפיגמנט. כתוצאה מכך, מפורקים חלקיקי הפיגמנט לשברירים קטנים אשר חלקם יצאו אל מחוץ לעור וחלקם יתנקו באמצעות מערכת הלימפה. התוצאה, פירוק חלקיקי הדיו בקעקוע וחשיפת עור נקי (בסיכון מינימאלי לצלקות או  היפו פיגמנטציה).

הסרת קעקועים בנתניה - סדרת הטיפולים

סדרת הטיפולים להסרת קעקועים בלייזר משתנה מאדם לאדם ונעה בין 4-10 טיפולים. הסדרה נקבעת בהתאם ל"גיל" הקעקוע, גודלו וסוג הדיו שלו (שחור, כחול, אדום, ורוד וכו'). בכדי לנקוב בכמות הטיפולים הנדרשת להסרת קעקועים, קבעו עמנו פגישת ייעוץ בה תאבחן המטפלת את  הקעקוע/ים שברצונכם להסיר ונספק לכם את מספר הטיפולים הנדרשים והצעת המחיר.

הסרת קעקועים בנתניה - מי רשאי לבצע טיפול מסוג זה?

סדרת טיפולים להסרת קעקועים בלייזר תתבצע רק על ידי מי שהוסמך לטפל בתחום ולרשותו תעודה על התמחותו בתחום זה. הליך הסרת קעקועים בלייזר הינו מורכב ודורש ידע, מיומנות ומקצועיות רבה. 

הסרת קעקועים בנתניה - תופעות לוואי

כמו בכל הליך טיפולי יתכן ויתקיימו תופעות לוואי שונות אך לא מחייב. תופעות הלוואי האפשריות בטיפול לייזר להסרת קעקועים הם: אדמומיות, כתמים בהירים, נפיחות מועטה והצטלקות של העור (תופעות לוואי אלה נמשכות לימים בודדים ובמקרים קיצוניים עד לתום סדרת הטיפולים).

במרכז לטיפולי יופי ואקדמיה ליאור אבשלום אנו משתמשים בציוד איכותי ומוביל. הניסיון הרב, המיומנות והמקצועיות של המטפלים המוסמכים בציוד ובמכשירים אלו בשילוב הטכנולוגיות המובילות בתחום הם אלה המעניקים למטופלים שלנו את השירות, האמינות, התוצאות הטובות והאפקטיביות ביותר. 
 

הסרת קעקועים? רק במרכז לטיפולי יופי ואקדמיה ליאור אבשלום! לפרטים נוספים והזמנת תורים חייגו עכשיו - 09-7736660/054-8700008

ליאור אבשלום מרכז טיפולי יופי ואקדמיה

צרו איתנו קשר

הנוטע 10, נתניה

studiol10@walla.co.il​

09-7736660

לכל שאלה, השאירו פרטים ונחזור בהקדם

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It's easy.

09:00 - 19:00

09:00 - 19:00

09:00-19:00

09:00-19:00

09:00-19:00

09:00 - 19:00

מרכז טיפולי יופי ואקדמיה ליאור אבשלום, השוכן ברח' הנוטע 10 בנתניה, הוקם בשנת 2001 על ידי ליאור אבשלום, ומשמש מאז כבית אקדמיה מוביל בתחומו ללימודי מקצועות היופי והטיפוח. 

 

במרכז ניתן ללמוד מגוון קורסים מקצועיים בטכניקות טיפול מהמתקדמות בתחום, ובהדרכה וליווי צמוד של המורים הטובים והמקצועיים ביותר - מורים בעלי שם, וותק וניסיון של שנים. 

לבוגרי הקורס המקצועי בהצלחה תינתן תעודת גמר (לקורסים בניית ציפורניים ופדיקור מניקור, תינתן בנוסף תעודה של משרד התמ"ת).

ראשון 

שני

שלישי

רביעי

חמישי

שישי

Created by Trafix 2020