טיפול בכתמי שמש

בארצנו, שטופת השמש, החמה ולאורך חודשי הקיץ כמעט ובלתי אפשרי להמנע  מלהיחשף באופן ישיר אל קרני השמש שלשנים יוצרות בפנים, בידיים, בגב ובחזה כתמים חומים/לבנים, פטריות שמש, נמשים ויותר מכל, מטרד אסתטי בו יש לטפל וממנו להיפטר.

כתמי השמש מתחילים להופיע בסביבות גיל ה-30 (משתנה בהתאם למשך החשיפה לשמש בעבר) כתוצר ישיר של הצטברות מלנין בשכבה האפידרמית או הדרמית (מצב שאינו מזיק) אשר בו ניתן לטפל באמצעות מכשור קוסמטי מקצועי אשר יועד לכך. יחד עם זאת ולתשומת לבכם, כתם חום אשר לאורך הזמן משנה את צבעו ו/או את גודלו עלול להתפתח לגידול סרטני ועל כן, עליו להיות מאובחן ומטופל רק על ידי רופא עור!

בכדי לטפל ולרפא את כתמי השמש עליכם להקפיד לבצע סדרת טיפולים על ידי מטפל/ת מקצועיים ובעלי ניסיון אשר הוסמכו לכך ולרשותם המכשור המתקדם והמוביל בתחום אשר יועד לטיפול ממוקד מסוג זה (באישור משרד הבריאות).


טיפול בכתמי שמש בנתניה - למי מתאים?

הטיפול בלייזר להסרת כתמי שמש מתאים לגברים, נשים ונוער (מעל גיל 18) המעוניינים להבהיר/להסיר/להעלים את נזקי כתמי השמש השטחיים על גופם. בכדי לקבוע האם הטיפול מתאים לכם, עליכם להגיע לפגישת ייעוץ מקדימה בה תאבחן המטפלת המוסמכת את עורכם ואת פגעי השמש על גופכם. בתום הפגישה תקבע באם מדובר בנזקי שמש בהם תוכל לטפל ותעדכן על מהלך סדרת הטיפולים או שמא תפנה אתכם לרופא עור בשל חשד לבעיה רפואית. 

טיפול בכתמי שמש בלייזר - סדרת הטיפולים

סדרת הטיפולים משתנה בין מטופל למטופל, בכדי לקבוע את כמות ותדירות הטיפולים הקדימו לקבוע פגישת ייעוץ בה לאחר אבחון מקדים ובמידה ונמצאתם מתאימים לטיול מסוג זה, יסופק לכם כל המידע הנדרש.

טיפול בכתמי שמש באמצעות לייזר - האם זה כואב?

התשובה היא לא, זאת בשל העובדה שטיפול בצלוליט אינו טיפול פולשני ואינו מצריך הרדמה כללית/מקומית. בתום הטיפול, תוכלו לחזור במהרה אל שיגרת היום שלכם.

טיפול בכתמי שמש בנתניה - מהלך הטיפול בכוונת לייזר

הטיפול בכתמי שמש בבמרכז טיפולי יופי ואקדמיה ליאור אבשלום, מבוצע על ידי מטפלת מקצועית ובעלת ניסיון אשר לרשותה הסמכה לעסוק בטיפול מסוג זה. אורך כל טיפול בכתמי שמש הינו בין 45-60 דקות ומבוצע באמצעות כוונת לייזר המסייעת לשמירה על בטיחות במהלך הטיפול ובעלת שלושה אורכי גל המאפשרים לטפל בכל סוגי כתמי השמש והפיגמנטציה עד להבהרתם והעלמתם המוחלטת.

במרכז טיפולי יופי ואקדמיה
 ליאור אבשלום השוכן בנוטע 10, נתניה אנו משתמשים בציוד איכותי ומוביל. הניסיון הרב, המיומנות והמקצועיות של המטפלים המוסמכים בציוד ובמכשירים אלו בשילוב הטכנולוגיות המובילות בתחום הם אלה המעניקים למטופלים שלנו את השירות, האמינות, התוצאות הטובות והאפקטיביות ביותר.
 

טיפול בכתמי שמש? רק במרכז טיפולי יופי ואקדמיה ליאור אבשלום! לפרטים נוספים והזמנת תורים חייגו עכשיו - 09-7736660/054-8700008

ליאור אבשלום מרכז טיפולי יופי ואקדמיה

צרו איתנו קשר

הנוטע 10, נתניה

studiol10@walla.co.il​

09-7736660

לכל שאלה, השאירו פרטים ונחזור בהקדם

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It's easy.

09:00 - 19:00

09:00 - 19:00

09:00-19:00

09:00-19:00

09:00-19:00

09:00 - 19:00

מרכז טיפולי יופי ואקדמיה ליאור אבשלום, השוכן ברח' הנוטע 10 בנתניה, הוקם בשנת 2001 על ידי ליאור אבשלום, ומשמש מאז כבית אקדמיה מוביל בתחומו ללימודי מקצועות היופי והטיפוח. 

 

במרכז ניתן ללמוד מגוון קורסים מקצועיים בטכניקות טיפול מהמתקדמות בתחום, ובהדרכה וליווי צמוד של המורים הטובים והמקצועיים ביותר - מורים בעלי שם, וותק וניסיון של שנים. 

לבוגרי הקורס המקצועי בהצלחה תינתן תעודת גמר (לקורסים בניית ציפורניים ופדיקור מניקור, תינתן בנוסף תעודה של משרד התמ"ת).

ראשון 

שני

שלישי

רביעי

חמישי

שישי

Created by Trafix 2020