קורס קישוטי ציפורניים

קורס קישוטי ציפורניים בסטודיוL   נתניה, בהנהלת ליאור אבשלום אינו דורש ניסיון קודם.

קורס קישוטי ציפורניים בסטודיו L נתניה – למי מיועד?

קורס קישוטי ציפורניים מיועד למבקשים להעמיק את ידיעתם בענף טיפוח הציפורניים ולהרחיבם לתחום האומנותי הכולל ציורים, פיסול, שילוב עם אבנים ואביזרים נוספים לצד רכישת ידע בטכניקות ייחודיות.

קורס קישוטי ציפורניים בסטודיו L נתניה – על ידי מי מועבר הקורס?

קורס קישוטי ציפורניים בנתניה, מועבר על ידי מורים מקצועיים ומוסמכים, בעלי שם, וותק וניסיון של שנים רבות.

קורס קישוטי ציפורניים בסטודיו L נתניה – מה נלמד במהלך הקורס ?

בקורס קישוטי ציפורניים נלמד פסיכולוגיה של הצבעים, תורת עיצוב ציפורניים בג'ל, פיסול אקריל תלת מימד, יצירת רקעים, פיסול פרחים ועלים, אור וצל, אקווריום ומיקס מדיה.
 
קורס קישוטי ציפורניים מתמקד בשיטות מתקדמות בתחום טיפוח הציפורניים וכולל
  • ציורים עם צבעי אקריל.
  • פיסול  עם אבקות אקריל.
  • אקווריום.
  • סוגי פרנצ'ים.
  • עבודה עם תבניות וחותמות.
קורס קישוטי ציפורניים בסטודיו L נתניה – מהו משך הקורס?
 
משך קורס קישוטי ציפורניים הוא 5 מפגשים, כל מפגש שלוש שעות, מסלול הקורס בוקר או ערב על פי דרישה.
 
קורס קישוטי ציפורניים בסטודיו L נתניה – למה לבחור דווקא בנו?
 
בסטודיו L נתניה בהנהלת ליאור אבשלום, אנו שמים דגש רב על לימוד קישוטי ציפורניים. קורס קישוטי ציפורניים נלמד בקבוצות קטנות ובקצב אישי המותאם לתלמידים. בנוסף, תתנסו על לקוחות כפרקטיקה ובכך תצברו את הניסיון והביטחון לעבודה באופן עצמאי
 
קורס קישוטי ציפורניים בסטודיו L נתניה – איך נרשמים?
 
רגע לפני שאתם נרשמים, אנו שמחים ומודים לכם באופן אישי שבחרתם ללמוד אצלנו קורס קישוטי ציפורניים ולהצטרף לאלפי התלמידים המקצועיים בתחום.
 
השלב הבא, קביעת פגישת ייעוץ עם יועצת הקורסים שלנו אשר תעדכן אתכם במועד הפתיחה הקרוב, מסלול הקורס (בוקר או ערב) עלויות ודרכי התשלום (כל זאת בתנאי שנותר מקום פנוי בקורס הקרוב, במידה ולא תעדכן אתכם על מועד הפתיחה הבא).
 
בנוסף, אתם יותר ממוזמנים במהלך הייעוץ להיכנס אל כיתת הלימוד המרווחת שלנו (רצוי במהלך שיעור בכדי להתרשם בזמן אמת) הכוללת עמדה אישית לכל נרשם, טלוויזיה ענקית המשמשת את המורים לצורכי הדגמה, מיטב המכשור והציוד הנלווה.
 
לאחר הייעוץ, הסיור ומשהחלטתם להירשם (במידה ונותר מקום פנוי) לקורס קישוטי ציפורניים, תמלאו טופס הרשמה סטנדרטי המבטיח את מקומכם בקורס הקרוב או הבא בנוסף, תשלמו עשרה אחוז מעלות הקורס (יעודכן במהלך פגישת הייעוץ) או את כל הסכום מראש לבחירתכם. 

 
קורס קישוטי ציפורניים? רק בסטודיו L נתניה, בהנהלת ליאור אבשלום! לפרטים נוספים והרשמה חייגו עכשיו - 09-7736660/054-8700008
תמונת נושא קורס קישוטי ציפורניים