קוסמטיקאית

תמונת נושא קוסמטיקאית
מזג האוויר הישראלי אמנם נוח מאוד, אולם אינו מזג האוויר האידיאלי לעור הפנים. שמירה על עור פנים צעיר, רענן, נקי וחיוני כוללת במידה רבה טיפולי קוסמטיקה שגרתיים אצל קוסמטיקאית מוסמכת אשר עושה שימוש בכל התכשירים המתאימים על מנת להעשיר את עור הפנים בלחות, להסיר כתמי שמש ולמנוע נזקים כתוצאה מתהליכי הזדקנות העור או כתוצאה ממזג האוויר הקיצוני.

טיפולי הקוסמטיקה בסטודיו L נתניה מתאימים לנשים, גברים ונוער ומבוצעים על ידי קוסמטיקאית מוסמכת בהתאם למאפיינים של עור הפנים, גיל המטופל/ת וכן המצב החיצוני של העור והנזקים הסביבתיים מהם סובל/ת.

נכון להיום, טיפולי קוסמטיקה מבוצעים במסגרת מכוני קוסמטיקה המעסיקים קוסמטיקאיות מוסמכות כמו בסטודיו L נתניה בהנהלת ליאור אבשלום, המעניק מגוון רחב של טיפולי קוסמטיקה וטיפולי גוף ופנים.

קוסמטיקאית בנתניה -  טיפול באקנה בפנים 

בין הסוגים השונים של טיפולי הקוסמטיקה בנתניה אשר מבוצעים על ידי קוסמטיקאית מוסמכת, ניתן למנות טיפול קוסמטיקה בבעיות אקנה שמיועד לרוב למתבגרים, טיפול זה חיוני על מנת למנוע נזקים לפנים לטווח הארוך כמו חטטים או צלקות שיישארו בפנים לנצח במידה ולא יטופלו. הטיפול כולל שילוב של טכניקות מתקדמות ומכשירים מתקדמים שמטרתם לחסל את החיידקים הגורמים לאקנה בפנים ולמנוע את הפגיעה של החיידקים ברקמות העור. טיפול קוסמטי באקנה לרוב אורך כמה טיפולים ונחשב לסדרה של טיפולים ולא לטיפול יחיד.

קוסמטיקאית בנתניה - תחזוקת הפנים

תחזוקת עור הפנים באמצעות קוסמטיקאית בנתניה המבצעת טיפולים קוסמטיים הם אחד הכלים הטובים ביותר לשמור על עור הפנים ולמנוע את הזדקנות העור לטווח הרחוק.

עור הפנים זקוק לרענון וללחות במידה רבה במיוחד. עם הגיל המתקדם או עם חשיפה ממושכת למזג אוויר קיצוני כמו שמש או קור עז, מכיוון שאין אפשרות להימנע מהגיל או ממזג האוויר, במיוחד הישראלי, חשוב מאוד לשמור על שגרת טיפוח הכוללת טיפול קוסמטי לעור הפנים מדי תקופה, בין אם זה אצלנו או כל קוסמטיקאית בנתניה אחרת. שמירה על שגרת טיפוח תהפוך את עור הפנים לבריא, מלא לחות ובעיקר רענן וצעיר יותר.

טיפולי יופי או בשמם המוכר טיפולי קוסמטיקה, הם אחד הכלים הטובים ביותר לשמירה על בריאות העור של הגוף והפנים ולשמור על שגרת טיפוח ומראה מטופח ויוקרתי. בעידן בו המראה החיצוני חשוב מאוד, שמירה על שגרת טיפוח לא רק מפנקת את האישה אלא גם מעניקה לה את המראה הזוהר ואף נלחמת בתהליכי ההזדקנות הטבעיים של העור ומעכבת אותם מעט.
 
קוסמטיקאית בנתניה - הכנת העור לאירוע

טיפולי קוסמטיקה הם כאמור טיפולים מקיפים הכוללים גם טיפולי יופי וגם טיפולי פנים. אחת ההמלצות היא לערוך טיפולים קוסמטיים לפני אירוע חשוב הכוללים פילינג לפנים למתן זוהר וניקיון, שימוש במסכות להחדרת לחות על מנת להעניק בסיס טוב יותר לאיפור ביום האירוע וכן סידור גבות, הלחמה של הריסים וביצוע פדיקור ומניקור הכולל גם בנייה של הציפורניים. עריכת טיפולים קוסמטיים לפני אירועים חשובים הם הדרך הטובה ביותר להגיע לאירוע מטופחים וזוהרים.
 
קוסמטיקאית לנוער בנתניה
 
סוג נוסף של טיפולי קוסמטיקה שמהווה התמחות הוא קוסמטיקה לנוער, מאחר ומרבית הנערים והנערות בגיל ההתבגרות סובלים מאקנה הנובע מאי איזון הורמונאלי, עולם הקוסמטיקה מעניק טיפולים מיוחדים למצבי אקנה חריגים. במהלך הטיפול עושה הקוסמטיקאית שימוש במסכות מיוחדות ועדינות, משתמשת במכשירים מיוחדים עם קרני אור שמטרתם להשמיד את החיידקים, מבצעת ניקיון יסודי של עור הפנים למניעת התפשטות האקנה ועוד.

קוסמטיקאית בנתניה - טיפולי יופי

אחד הסוגים של טיפולי קוסמטיקה העושה שימוש בטכניקות מעולם הקוסמטיקה הוא טיפול יופי. המטרה העיקרית של טיפולי יופי היא להעניק למטופל/ת מראה זוהר וצבעוני על ידי עזרים מלאכותיים כמו איפור, סידור של הגבות, הלחמת ריסים, מניקור ופדיקור, בניית ציפורניים ועוד. את טיפולי היופי מעניקות לרוב קוסמטיקאיות מוסמכות אולם את הטיפולים יכולות להעניק גם בעלות מקצוע המתמחות בתחום הטיפוח הספציפי כמו מאפרות מקצועיות, מומחות לטיפולי מניקור ופדיקור ועוד.

 
קוסמטיקאית? רק בסטודיו L נתניה, בהנהלת ליאור אבשלום! לפרטים נוספים והזמנת תורים חייגו עכשיו - 09-7736660/054-8700008