מזג האוויר הישראלי אמנם נוח מאוד ובו זמנית אינו מזג האוויר האידיאלי לעור הפנים, בכדי לשמור על עור פנים צעיר, נקי ורענן עלינו להקפיד על טיפולי קוסמטיקה שגרתיים אצל קוסמטיקאית רפואית בנתניה אשר עושה שימוש בכל התכשירים המתאימים על מנת להעשיר את עור הפנים בלחות, להסיר כתמי שמש ולמנוע נזקים כתוצאה מתהליכי הזדקנות העור או כתוצאה ממזג האוויר הקיצוני.

טיפולי הקוסמטיקה בסטודיו L השוכן ברחוב הס 3, נתניה מבוצעים על ידי קוסמטיקאית מוסמכת ומותאמים לכל עור פנים בהתייחס למאפיינים שלו, גיל המטופל וכן המצב החיצוני של העור והנזקים הסביבתיים מהם הוא סובל - קוסמטיקאית בנתניה, תעניק לך את הביטחון לו את זקוקה. את היכולת להתאהב בעצמך מחדש ולהראות נפלא !

קוסמטיקאית בנתניה - מגוון טיפולים קוסמטיים לנשים, גברים ונוער


טיפול קוסמטי לבעיות אקנה - נפוץ לרוב אצל מתבגרים ונשים בהריון, טיפול קוסמטי חיוני לצורך מניעת נזקים לפנים לטווח הארוך כמו חטטים או צלקות אשר ישאירו את חותמם לנצח במידה ולא יטופלו. הטיפול כולל שילוב של טכניקות מתקדמות ומכשירים מתקדמים שמטרתם לחסל את החיידקים הגורמים לאקנה בפנים ולמנוע את הפגיעה של החיידקים ברקמות העור. טיפול קוסמטי באקנה לרוב אורך כמה טיפולים ונחשב לסדרה של טיפולים ולא לטיפול יחיד. עלות - 300 ש"ח.

טיפול קוסמטי לעור זוהר בנתניה - מבוסס על הסרת תאים מתים, פילינג, מסכה והחדרת לחות. מעניק לעור מראה בריא, נקי וזוהר. טיפול קוסמטיקה לעור פנים זוהר בנתניה, מיועד לכל סוגי העור, לא כולל הוצאת קומדונים (שחורים) ומתאים בעיקר לפני אירוע. טיפול קוסמטיקה לעור פנים זוהר בנתניה, מתמקד בהרגעת העור והחדרת לחויות לתוצאות של עור שליו, רווי בלחות המחזקת את מנגנוני ההגנה של התא. אורך הטיפול 30-40 דקות, עלות – 199 ש"ח. ​

טיפול קוסמטי ביוטיפול בנתניה - מיועד לכל סוגי העור וכולל הוצאת קומדונים (שחורים) ללא כאבים וסימנים באמצעות שימוש חומרים ביולוגיים הממיסים את הפקקים של הקומדונים והתוצאה? עור נקי, קורן ויפה! כולל: אבחון העור, טיפול ניקוי עמוק כולל פילינג, החדרת לחויות, ג''לים ומסיכת הרגעה לאיזון ולשיפור, ועיסוי פנים וצוואר בשמנים אתרים. הטיפול מתמקד בהרגעת העור והחדרת לחויות לתוצאות של עור שליו, רווי בלחות וחיזוק מנגנוני ההגנה של התא. אורך הטיפול 60-90 דקות, עלות - ₪300.

הבהרת עור הפנים בנתניה - עם העלייה בגיל, נטייה גנטית, שינויים הורמונאליים (הריון, גלולות, הפסקת מחזור חודשי) חשיפה מצטברת לשמש, נטייה להתפתחות היפר פיגמנטציה (כתמים חומים) גוברת. השילוב של הגורמים מצריך הבנה מקצועית המשלבת טכניקות עבודה מתקדמות ושימוש בתכשירים פעילים בעלי השפעה משמעותית בהברת כתמים ומניעת התפתחותם. אורך הטיפול 70 דקות, עלות - 350 ₪

טיפולים קוסמטיים הם אחד הכלים הטובים ביותר לשמור על עור הפנים ולמנוע את הזדקנות העור לטווח הרחוק. עור הפנים זקוק לרענון וללחות במידה רבה במיוחד עם הגיל המתקדם או עם חשיפה ממושכת למזג אוויר קיצוני כמו שמש או קור עז, מכיוון שאין אפשרות להימנע מהגיל או ממזג האוויר, במיוחד הישראלי, חשוב מאוד לשמור על שגרת טיפוח הכוללת טיפול קוסמטי לעור הפנים מדי תקופה, בין אם זה אצלנו או כל קוסמטיקאית בנתניה אחרת. שמירה על שגרת טיפוח תהפוך את עור הפנים לבריא, מלא לחות ובעיקר רענן וצעיר יותר.
 
קוסמטיקאית בנתניה? רק בסטודיו L נתניה, בהנהלת ליאור אבשלום! לפרטים נוספים והזמנת תורים חייגו עכשיו - 09-7736660/054-8700008

קוסמטיקאית בנתניה

תמונת נושא קוסמטיקאית בנתניה