פדיקור נתניה

פדיקור משמעו טיפול בכף הרגל ומיועד לנשים, גברים ונוער במשך כל ימות השנה.

בסטודיו L - נתניה, מרכז טיפולים ובית ספר למקצועות היופי בהנהלת ליאור אבשלום השוכן בהס 3, מבוצע הפדיקור על ידי פדיקוריסטית מוסמכת ורפואית ובאישור משרד הבריאות.

מעבר לפן האסתטי עליו אנו שמים דגש קיים בפדיקור גם הפן הרפואי, בעיות בכף הרגל נוצרות במהלך כל עונות השנה ומצריכות התייחסות, טיפול מתמיד ושוטף לנזקים הנוצרים בכפות הרגלים: פטריות, יבלות, עור סדוק וחתכים, אקזמות ועוד.

היות והרגליים הם האיבר הנושא את משקל גופנו במשך רוב שעות היממה לפדיקור נתניה בכפות הרגליים חשיבות עליונה, מומלץ להתמיד בטיפול פדיקור בממוצע אחת לחודש לצורך מניעת התפתחות פטריות ברגליים, מחלות וזיהומים אחרים שאינם רצויים.

בסטודיו L נתניה, מרכז טיפולים ובית ספר למקצועות היופי בהנהלת ליאור אבשלום מבוצעים שלושה סוגי פדיקור עיקריים

פדיקור קוסמטי נתניה

כולל: השרייה של הרגל במים חמימים עם מלחים או שמנים, טיפול בציפורניים, ניקוי תחת הציפורן, גזירה, שיוף והסרת עור מיותר. בשלב הבא של פדיקור קוסמטי נתניה, מטפלים בכף הרגל עצמה, מסירים עור מת ומשייפים את הרגל. במהלך פדיקור קוסמטי נתניה מבוצע שימוש בפילינג, במכונה או בסכין מיוחדת.

פדיקור רפואי נתניה

פדיקור רפואי נתניה, מיועד לטיפול בבעיות הנוצרות בציפורניים, באצבעות ובכף הרגל אשר מהוות בעיה רפואית הניתנת לטיפול רק באמצעות פדיקור רפואי כגון: עור קשה בכרית כף הרגל, יבלות שטחיות, יבלות וירליות, יבלות מכאניות (הנקראות גם יבלת מסמר ויבלת שורש), אקזמות, פטריות בציפורניים וציפורן חודרנית. יש לבצע את הפדיקור רק אצל פדיקוריסטית מוסמכת אשר עברה הכשרה מיוחדת לצורך ביצוע טיפול פדיקור רפואי בכפות הרגליים.

פדיקור יבש לחולי סוכרת נתניה

טיפול פדיקור נתניה לחולי סוכרת, מתמקד בשימור העור ובטיפול בציפורניים. במהלך הטיפול יישטפו הרגליים במים פושרים וסבון חיטוי. הציפורניים ייגזרו לאורך אחיד ובצורה ישרה כדי למנוע ציפורן חודרנית. ציפורניים הנגועות בפטרת ישויפו למראה אחיד בעזרת מכונת שיוף או פצירה. העור סביב הציפורניים ירוכך על ידי חומר מיוחד לטיפול בקוטיקולות ויוסר עם "דוחף עור" בלבד.

טיפול בקאלוס יטופל באמצעות ג'ל מיוחד המטפיח את הקאלוס ומאפשר הסרתו במשייף ידני או חשמלי. בסיום הטיפול מגיע שלב הפינוק הקוסמטי: פילינג גרגרים עדין או פילינג אנזימטי להסרת תאי עור מתים, ועיסוי עדין ומפנק בקרם רגליים. חשוב לא להשאיר קרם בין אצבעות הרגליים.

הסרת העור היבש בחולי סוכרת חייבת להתבצע בעדינות ובחומרים שאינם פולשניים. חשוב להשתמש במוצרים באישור משרד הבריאות ואגודת אי"ל (האגודה הישראלית לסוכרת) שמסוגלים להסיר שכבות עור יבש וקשה ללא צורך בשימוש בסכינים. יש לשמור על איזון רמת החומציות ומניעת היווצרות עור מעובה.

בכדי לשמור את התוצאות הטובות של טיפול פדיקור נתניה, חשוב מאד למרוח מדי יום קרם רגליים טיפולי המומלץ לחולי סוכרת לריכוך ולהזנת עור כפות הרגליים ומהווה פתרון מצוין לעור עבה וסדוק לטיפול עצמאי בבית.

פדיקור נתניה - מחירון סטודיו L נתניה
  • פדיקור אקספרס נתניה - עד 15 דק' הכולל: שיוף, מחזק, מריחת לק, מייבש — 45 ₪
  • פדיקור נתניה - שיוף, הסרת עור עודף, מחזק, מריחת לק, מייבש — 120 ₪
  • פדיקור רפואי נתניה -  פטרת, ציפורן חודרנית, יבלות — 150 עד 170 ₪
  • פדיקור יבש לחולי סוכרת נתניה - 150 ₪
  • פדיקור + לק ג'ל באצבעות הרגליים - 220 ₪
פדיקור נתניה? רק בסטודיו L נתניה, בהנהלת ליאור אבשלום! לפרטים נוספים והזמנת תורים חייגו עכשיו - 09-7736660/054-8700008
תמונת נושא פדיקור נתניה