מניקור נתניה

מקור המילה מניקור בשפה הלטינית, משמעותה טיפול או דאגה ליד. מניקור נועד לטפל ולטפח את כפות הידיים ככלל ואת הציפורניים בפרט, מתאים לנשים, גברים ונוער.

רובנו הגדול טועים כאשר אנו מתייחסים למניקור כטיפול אסתטי בלבד, הטיפול במניקור מגן על הציפורניים והרקמות מפני גירויים למיניהם ומשמש כמנגנון אזהרה מפני דלקות, בעיות תזונה ומחלות.

משך הטיפול במניקור נתניה, משתנה בהתאם לאופייה ומצבה של כף היד ויקבע במקום על ידי הפדיקוריסטית המוסמכת.

מניקור נתניה - מה זה כולל?

מניקור בסטודיו L נתניה כולל ריכוך של העור המתבצע באמצעות מריחה של חומר מיוחד או השריית הידיים במים חמימים המכילים מלחים או שמנים.
 
מניקור נתניה - מהלך הטיפול בסטודיו L נתניה

טיפול בעור הסובב את הציפורן, שנקרא עור קרני (קיוטיקל), הטיפול בעור כולל דחיפה אחורה של חלקים מסוימים הצמודים לציפורן והסרה חלקים אחרים בהם קיימת רקמה "מתה". שלב זה בטיפול מניקור נתניה, דורש מיומנות ובטיפול ביתי יש לבצעו בזהירות כדי לא לפצוע את העור הבריא. כמו כן, חשוב שלא להסיר יותר מדי מהעור הסובב, דבר שיחשוף את הציפורן לחדירת מזהמים.

טיפול מניקור נתניה, מטפל בציפורן עצמה תוך כדי גזירה או קיצוץ של הציפורן, שיוף בפצירה ועיצובה. מלבד גימור של הצורה הכללית, שיוף מבטיח שקצה הציפורן יהיה חלק, לא דוקר ולא מתפצל.

בטיפול מניקור, הטיפול בכפות הידיים מתרחש בדרך כלל בשלב מאוחר יותר, לאחר הטיפול בציפורניים והוא כולל: פילינג לניקוי עור הידיים, עיסוי והחדרת לחות לעור.
 
מניקור נתניה - למה לבחור דווקא בסטודיו L נתניה בהנהלת ליאור אבשלום

סטודיו L נתניה השוכן בהס 3, נתניה הינו מרכז טיפולים אסתטיים ובית ספר למקצועות היופי בו אנו שמים לנו לדגש את חיטוי הכלים בתחילת, במהלך ובתום המניקור לצורך מניעת והעברת זיהומים וכדומה. מניקור נתניה, נעשה על ידי מניקוריסטית בעלת שם, וותק וניסיון בתחום אשר הוכשרה והוסמכה לכך.

בתום הטיפול במניקור נתניה, יהיו כפות ידיכם נעימות למגע וחלקות כמשי, לצורך שמירה ארוכת טווח על מצב זה מומלץ להתמיד בטיפול אחת לשלושה שבועות עד חודש.

מניקור נתניה – מחירון סטודיו L נתניה
  • מניקור אקספרס נתניה - עד 15 דק' שיוף, מחזק, מריחת לק, מייבש — 45 ₪
  • מניקור נתניה - שיוף, הסרת עור עודף, מחזק, מריחת לק, מייבש — 70 ₪
  • ציפוי ציפורן טבעית (לק ג'ל) + מניקור – 120 ₪
  • ציפוי ציפורן טבעית (לק ג'ל) – 100 ₪ 
  מניקור נתניה? רק בסטודיו L נתניה, בהנהלת ליאור אבשלום! לפרטים נוספים והזמנת תורים חייגו עכשיו - 09-7736660/054-8700008
תמונת נושא מניקור נתניה