קורס איפור קבוע

קורס איפור קבוע בסטודיו L נתניה אינו דורש ניסיון קודם. הקורס מכשיר את הלומדים לשיטות עבודה שונות, התנסות מעשית, ושימוש במכשירים השונים. למסיימים את הקורס בהצלחה תינתן תעודת גמר מסטודיו L נתניה.

קורס איפור קבוע בסטודיו L נתניה – למי מתאים?

קורס איפור קבוע מיועד למעוניינים לרכוש מקצוע ריווחי בזמן קצר ולמעוניינים להתפתח בתחום הקוסמטיקה, הטיפוח והיופי (מגיל 18 ומעלה).

קורס איפור קבוע בסטודיו L נתניה – מורים מקצועיים

קורס איפור קבוע בסטודיו L נתניה בהנהלת ליאור אבשלום, מועבר על ידי מורים מקצועיים ומוסמכים, בעלי שם, וותק וניסיון של שנים רבות.

קורס איפור קבוע בסטודיו L נתניה –  משך הקורס
 
משך קורס איפור קבוע הוא 10 מפגשים, כל מפגש 3 שעות, מסלול הקורס בוקר או ערב על פי דרישה.
 
קורס איפור קבוע בסטודיו L נתניה – החומר העיוני אותו נלמד במהלך הקורס

קורס איפור קבוע מקצועי בסטודיו L נתניה מקנה ידע בשני תחומים מרכזיים: התחום הראשון הוא ההיבט עיצובי ואמנותי, איך לאפר את העין או הפה, מה האיפור הקבוע שמתאים לכל מבנה פנים, מבנה עיניים או מבנה שפתיים, איך להעלים פגמים ואיך להבליט אזורים יפים.

התחום השני עוסק בהיבט הבריאותי של איפור קבוע. אנו עוסקים בהחדרת חומר על בסיס קבוע לעור הפנים, זה צריך להיות מעוגן על ידי משרד הבריאות, החומר צריך להיות בריכוזים הנכונים, במיקום הנכון ולשים אותו על הפנים בעדינות המחייבת.

בפן היצירתי, קורס איפור קבוע מלמד התאמת איפור לצורכי הלקוחה מבחינת התאמה לאופי שלה, לרצונות שלה ולסוג העור שלה. עוד מלמד קורס איפור קבוע התייחסות לסוגי עור שונים, איך לתת מענה לנשים מבוגרות יותר עם פיגמנטציה כתוצאה מהגיל.

קורס איפור קבוע בסטודיו L נתניה –  פרקטיקה
  • התאמת הגבה למבנה הפנים בשיטת ההצללה, בלוק והשערה.
  • עיצוב ומילוי גבות דלילות, חסרות, אסימטריות, והדגשת תווי פנים.
  • טשטוש פגמים בגבות,שפתיים ועיניים.
  • עבודה עם שעווה ופינצטה.
  • ערבוב צבעים (מיקרו פיגמנטציה).
  • הכרת החומרים ושימוש במכשור וציוד נלווה.
קורס איפור קבוע בסטודיו L נתניה – מה כולל הקורס?

קורס איפור קבוע כולל ערכת עבודה מקצועית ועשירה: מכשיר איפור קבוע, 10 מחטים, 5 גווני איפור קבוע לגבות והשפתיים. בנוסף, מאחר והסטודיו משמש גם כמרכז שיווק למקצועיות תהינו כתלמידים מהנחה קבועה ברכישת מוצרים נלווים.

קורס איפור קבוע בסטודיו L נתניה – למה לבחור דווקא בנו?
 
קורס  איפור קבוע בסטודיו L נתניה, הינו ברמה המקצועית והגבוהה ביותר, מועבר באמצעות שיטת לימודים ייחודית, מקיפה ויסודית הכוללת שיווק נכון ועבודה מול לקוחות בזמן אמת.

בסטודיו L נתניה, אנו מספקים ידע רב וכלים באיפור קבוע. בנוסף, התמודדות עם רצונות שונים של הלקוחות, תיקון איפור קבוע קודם, התאמה מושלמת של הצבעים והצורות למבנה הפנים, שיטת לימוד חדשנית ומתקדמת הכוללת גם את שיטת השערה.
 
קורס איפור קבוע בסטודיו L נתניה – איך נרשמים?
 
רגע לפני שאתם נרשמים, אנו שמחים ומודים לכם באופן אישי שבחרתם ללמוד אצלנו קורס איפור קבוע ולהצטרף לאלפי התלמידים המקצועיים בתחום.
 
השלב הבא, קביעת פגישת ייעוץ עם יועצת הקורסים שלנו אשר תעדכן אתכם במועד הפתיחה הקרוב, מסלול הקורס (בוקר או ערב) עלויות ודרכי התשלום (כל זאת בתנאי שנותר מקום פנוי בקורס הקרוב, במידה ולא, תעדכן אתכם על מועד הפתיחה הבא).
 
בנוסף, אתם יותר ממוזמנים במהלך הייעוץ להיכנס אל כיתת הלימוד המרווחת שלנו (רצוי במהלך שיעור בכדי להתרשם בזמן אמת) הכוללת עמדה אישית לכל נרשם, טלוויזיה ענקית המשמשת את המורים לצורכי הדגמה, מיטב המכשור והציוד הנלווה.
 
לאחר הייעוץ, הסיור ומשהחלטתם להירשם (במידה ונותר מקום פנוי) לקורס איפור קבוע, תמלאו טופס הרשמה סטנדרטי המבטיח את מקומכם בקורס הקרוב או הבא בנוסף, תשלמו עשרה אחוז מעלות הקורס (יעודכן במהלך פגישת הייעוץ) או את כל הסכום מראש לבחירתכם.
 
ביום פתיחת קורס איפור קבוע, תגיעו מעט יותר מוקדם וזאת בכדי לסגור את יתרת התשלום בעבור הקורס המדובר (במידה ולא תשולם היתרה במלואה בדרכי התשלום השונות לא תוכלו לקחת חלק פעיל בקורס).

 
קורס איפור קבוע? רק בסטודיו L נתניה, בהנהלת ליאור אבשלום! לפרטים נוספים והרשמה לקורס הקרוב חייגו עכשיו - 09-7736660
תמונת נושא קורס איפור קבוע