יצירת קשר/הרשמה

מלאו פרטיכם ואני אחזור אליכם עם ההצעה הכי מתאימה ואטרקטיבית

חייגו:09-7736660

טיפול פדיקור - ציפורניים רגליים

הטיפול בכפות הרגליים חשוב לכל אדם במשך כל ימות השנה. מעבר לפן האסטטי- חשוב לנו כי כפות רגלינו יראו מטופחות- קיים גם הפן הרפואי – הטיפול בבעיות שמביאות איתן עונות השנה מצריכות טיפול מתמיד ושוטף בבעיות שנוצרות בכפות הרגלים: פטריות, יבלות, עור סדוק וחתכים, אקזמות ועוד. היות והרגליים הם האיבר הנושא את משקל גופנו במשך רוב שעות היממה חשוב מאוד לטפל בכפות הרגליים. טיפול פדיקור קבוע (מומלץ לבצע טיפול פדיקור בממוצע אחת לחודש) עשוי למנוע התפתחות פטריות ברגליים, מחלות וזיהומים אחרים שאינם רצויים.

ישנם 3 טיפולי פדיקור עיקריים:

פדיקור קוסמטי בכפות הרגליים

טיפול פדיקור קוסמטי יכלול בדרך כלל את השלבים הבאים:

השרייה של הרגל במים חמימים עם מלחים או שמנים, לאחר מכן טיפול בציפורניים הכולל ניקוי תחת הציפורן, גזירה, שיוף והסרת עור מיותר מסביבתה. בשלב הבא של פדיקור קוסמטי מטפלים בכף הרגל עצמה, מסירים עור מת ומשייפים את הרגל. במהלך פדיקור קוסמטי, הדרכים להרחקת העור משתנות- בעזרת פילינג, במכונה או בסכין מיוחדת.

פדיקור רפואי כטיפול בבעיות הנוצרות בכף הרגל והציפורן

תופעות שונות עלולות להתפתח בכף הרגל, באצבעותיה ובציפורניה והן מהוות בעיה רפואית שניתן לטפל בה בטיפול פדיקור רפואי. בין התופעות המטופלות - עור קשה בכרית כף הרגל, יבלות שטחיות, יבלות וירליות, יבלות מכאניות (הנקראות גם יבלת מסמר ויבלת שורש), אקזמות, פטריות בציפורניים וציפורן חודרנית. מומלץ ביותר לבחור בפדיקוריסטית מוסמכת אשר עברה הכשרה מיוחדת לצורך ביצוע טיפול פדיקור רפואי בכפות הרגליים.

פדיקור יבש לחולי סכרת

טיפול הפדיקור לחולי סוכרת מתמקד בשימור העור ובטיפול בציפורניים. במהלך הטיפול יישטפו הרגליים במים פושרים וסבון חיטוי. הציפורניים ייגזרו לאורך אחיד ובצורה ישרה כדי למנוע ציפורן חודרנית. ציפורניים הנגועות בפטרת ישויפו למראה אחיד בעזרת מכונת שיוף או פצירה. העור סביב הציפורניים ירוכך על ידי חומר מיוחד לטיפול בקוטיקולות ויוסר עם "דוחף עור" בלבד.

טיפול בקאלוס יטופל באמצעות ג'ל מיוחד המטפיח את הקאלוס ומאפשר הסרתו במשייף ידני או חשמלי. בסיום הטיפול מגיע שלב הפינוק הקוסמטי: פילינג גרגרים עדין או פילינג אנזימטי להסרת תאי עור מתים, ועיסוי עדין ומפנק בקרם רגליים. חשוב לא להשאיר קרם בין אצבעות הרגליים.

הסרת העור היבש בחולי סוכרת חייבת להתבצע בעדינות ובחומרים שאינם פולשניים. חשוב להשתמש במוצרים באישור משרד הבריאות ואגודת אי"ל (האגודה הישראלית לסוכרת) שמסוגלים להסיר שכבות עור יבש וקשה ללא צורך בשימוש בסכינים. יש לשמור על איזון רמת החומציות ומניעת היווצרות עור מעובה.

כדי לשמור את התוצאות הטובות של טיפול הפדיקור חשוב מאד למרוח מדי יום קרם רגליים טיפולי המומלץ לחולי סוכרת לריכוך ולהזנת עור כפות הרגליים ומהווה פתרון מצוין לעור עבה וסדוק לטיפול עצמאי בבית.

  • פדיקור אקספרס - עד 15 דק' שיוף, מחזק, מריחת לק, מייבש — 45 ₪
  • פדיקור שיוף, הסרת עור עודף, מחזק, מריחת לק, מייבש — 100 ₪
  • פדיקור רפואי פטרת, ציפורן חודרנית, יבלות — 150 ₪
  • פדיקור יבש לחולי סכרת — 150 ₪

רח' הנוטע 10 נתניה | טלפון: 09-7736660 | פקס: 073-7366896

פיתוח ותחזוקת האתר