תמונת נושא טיפול בצלוליט

טיפול בצלוליט

מחקרים מראים כי יותר מ 90% מהנשים מוטרדות מהופעת הצלוליט על חלקי גופן במהלך חייהן (אחוז הגברים נמוך בהרבה). רגע לפני שנעסוק בדרך הטיפול בצלוליט חשוב להבין כיצד מלכתחילה נוצר ולנפץ כמה מיתוסים.

צלוליט - הצטברות שומן תת עורית הנראית לעין ומורגשת כגבשושיות על גבי העור באזורים כמו: ישבן, ירכיים, בטן וזרועות. 

הופעת הצלוליט על גופכם אינה קשורה להיותכם צעירים/מבוגרים, מלאים/רזים, עוסקים בספורט באופן שוטף/לעיתים רחוקות. הצלוליט נוצר בעקבות פעילות לא תקינה של זרימת הדם וניקוז האזורים בתאים בגופכם, כתוצאה מכך רקמת הקולגן אשר תפקידה לחבר בין התאים מתעוותת, משנה את צורתה וחודרת אל התאים עצמם, מה שגורם בסופו של דבר לתאים הגבשושיים להיצמד אל שכבת העור העליונה והיווצרות מרקם עור תפוזי. 

ישנם לא מעט מקרים בהם סוברים כי שאיבת שומן "תעלים" את הצלוליט מאותם אזורים בעייתיים - זו טעות נפוצה. שאיבת שומן הינה דרך טיפולית שתפקידה לטפל בשומן עודף בלבד ואינה יכולה לפרק את הצלוליט. חשוב מכך, שאיבת שומן גדולה באזור מסוים עלולה אף להחריף את סימני הצלוליט (ממש כשם שגופכם יחווה טראומה של ירידה קיצונית ולא מבוקרת של משקל גופכם). 

השוני המהותי בין צלוליט לצלוליטיס

לצערנו, לא מעט אנשים ובעלי עסקים העוסקים בתחום מטעים בהצגת המידע ודרכי הטיפול. אנחנו פה בכדי לעשות לכם סדר בדברים: צלוליט וצלוליטיס הם שונים באופן מהותי אחד מהשני! צלוליטיס היא בכלל דלקת עורית הנגרמת בעקבות זיהום של חיידקים ומטופלת באמצעות רופא עור ואנטיביוטיקה בלבד! 

טיפול בצלוליט בנתניה - למי מתאים?

הטיפול בצלוליט באמצעות מכשיר הגלי רדיו מתאים בעיקר לנשים (אך גם לגברים) הסובלות מריכוז שומן וגבשושיות באזור הבטן, הירכיים, הישבן והזרועות. 

טיפול בצלוליט בנתניה - האם זה כואב?

התשובה היא לא, זאת בשל העובדה שטיפול בצלוליט אינו טיפול פולשני ואינו מצריך הרדמה כללית/מקומית. בתום הטיפול, תוכלו לחזור במהרה אל שיגרת היום שלכם.

טיפול בצלוליט בנתניה - סדרת הטיפולים

אורך הטיפולים משתנה בין מטופל למטופל וזאת בהתאמה לאזור/ים המטופל/ים וריכוז הצלוליט באותו/ם אזור/ים מטופל/ים. בכדי לקבוע את התאמתכם לטיפול בצלוליט וכמות הטיפולים הנדרשת אנא הקדימו לקבוע פגישת ייעוץ בה תאבחן המטפלת המוסמכת לטיפול בצלוליט פרמטרים אלו ותוכל לספק לכם את המענה המדויק לתוצאות מרביות. 

טיפול בצלוליט בנתניה - מהלך הטיפול במכשיר גלי רדיו

טיפול בצלוליט בסטודיו L נתניה, מבוצע באמצעות מטפלת מקצועית ובעלת ניסיון אשר לרשותה הסמכה לעסוק בטיפול מסוג זה. אורך כל טיפול בצלוליט הינו בין 45-60 דקות ומבוצע באמצעות מכשיר גלי רדיו בשישה קטבים המאיצים את המטבוליזם וזרימת הדם באזור הצלוליט המטופל, מעודדים היווצרות קולגן ובכך משפרים משמעותית את מרקם העור והעלמות הגבשושיות (בתום סדרת הטיפולים אנו ממליצים על תחזוקה שוטפת של לפחות אחת לחודש/חודש וחצי). 

בסטודיו L נתניה בהנהלת ליאור אבשלום, אנו משתמשים בציוד איכותי ומוביל. הניסיון הרב, המיומנות והמקצועיות של המטפלים המוסמכים בציוד ובמכשירים אלו בשילוב הטכנולוגיות המובילות בתחום הם אלה המעניקים למטופלים שלנו את השירות, האמינות, התוצאות הטובות והאפקטיביות ביותר.
 
טיפול בצלוליט? רק בסטודיו L נתניה בהנהלת ליאור אבשלום! לפרטים נוספים והזמנת תורים חייגו עכשיו - 09-7736660/054-8700008